Haydi çocuklar, havuza…


Bayraklı sahilinde bulunan havuzda her yıl onlarca çocuğa yüzme kursu veren Bayraklı Belediyesi, bu yıl da 18 Temmuz’da eğitimlere başlıyor. Yüzme öğrenmek isteyenler 371 23 00 numaralı telefondan kayıt yaptırabilir. Başkan Sandal “Çocuklarımızın yaz tatillerini keyifli ve kaliteli geçirmelerini, havuzdaki yüzme eğitimlerimizle hem eğlenip hem öğrenmelerini amaçlıyoruz” dedi.

KAYITLAR 8 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

Yaz Spor Okulları ile her yıl yüzlerce çocuğa farklı branşlarda eğitmler veren Bayraklı Belediyesi, yüzme kurslarını da başlatıyor! Bayraklı sahildeki havuzda 18 Temmuz’da start verecek eğitimler bu yıl da çocukların hem eğlenmesine hem de öğrenmesine olanak tanıyacak. 8 Temmuz’da başlayacak kayıtlar, 17 Temmuz’da son bulacak. Çocuklarının yüzme öğrenmesini isteyen aileler Mustafa Kemal Spor Salonu’ndan veya 371 23 00 numaralı telefondan kayıt yaptırabilecek.

Kurs boyunca uzman eğitmenler ve cankurtaranların eşlik edeceği havuzdan cumartesi ve pazar günleri kadınlar da faydalanabilecek. Yaz boyu devam edecek kurslar 18 Eylül’de son bulacak.

HAVUZA BEKLİYORUZ!

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Yaz sıcaklarının en keyifli aktivitelerinden biri hiç şüphesiz yüzme kursları! Bu yıl da onlarca çocuğumuzu havuzda ağırlamak, hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlamak istiyoruz. İlgi duyan herkesi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir