Diyeti bozan kedi asma tavanı çökertti

Muratpaşa ilçesinde pazartesi günü Necibe Kıvrak’a ilişkin matbaaya giren ‘Edward’ isimli Tekir cinsi kedisi, iş yerinin asma katına çıktı. Burada girdiği karton koliden çıkamayınca panikleyen kedi, hareket ettiği sırada plastik asma tavan çöktü.

Çökmeyle birlikte kedi ve koli yere düşerken, o sırada masasında çalışan Kıvrak asma plastik tavanın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Olay ise güvenlik kameralarına yansıdı.

“DİYETİ BOZMUŞ”

Komşusuna ilişkin kedinin tavanla birlikte yere düştüğünü belirten Necibe Kıvrak, “Genellikle vaktini bizde geçiriyordu. O gün içeri girip merdivenlerden üst çıkmış. Üstte boş bir kolinin içine girdikten sonra çıkamamış. Büyük bir gürültü oldu. Tavan çökmeye başlamadan evvel bana kaçma fırsatı oldu. Kedi farklı istikamete gidip tıpkı yere tekrar dönünce bu sefer tavan çöktü. Ben o sırada kaçtım. Olaydan sonra bir daha gelmedi. Utanıyor bence. Olay sonrası çok süratli bir biçimde iş yerinden dışarı çıkıyor ve hiçbir şey olmamış üzere hareket ediyor. Sahibi diyete sokmuştu, diyeti bozmuş” dedi.

“BİRAZ ASABİ LAKİN ÇOK SEVİMLİ”

Kedinin sahibi Yağmur Yavuz ise ‘Edward’ın 4 yıldır kendileriyle yaşadığını belirterek, “Komşumuz da kendisini çok seviyor. İri ve biraz asabi. Çok sempatik bir kedi. Ortada bu türlü yaramazlıklar da oluyor. Neyse ki ona ve komşumuza bir şey olmadı” diye konuştu. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir