ARNİAD Akademi’de toplantılar başladı

BURSA (İGFA) – ARNİAD tarafından düzenlenen üye bilgilendirme toplantısı Heybeli Otel’de, üyelerin geniş iştirakiyle gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında konuşan ARNİAD Başkanı Gökhan Biçen, derneğin geride bırakılan 2023 yılındaki çalışmalarından ve 2024 yılındaki projelerinden bahsetti.

ARNİAD’ın 2024 yılında isminden daha sık kelam ettiren bir dernek olacağını belirten Biçen, “Siz pahalı üyelerimizden aldığımız güç ve dayanakla, geçtiğimiz yıl edindiğimiz deneyimin üzerine koyarak büyüyecek, gelişeceğiz. Derneğimiz 2024’te yapacağı faaliyetler ve projelerle isminden sıkça kelam ettirecek” diye konuştu.

Mart ayı itibariyle ARNİAD Akademi ismi verdikleri projeyle birlikte üye bilgilendirme toplantılarına başladıklarını belirten Biçen, “Bugün çok pahalı iki konuğumuz var. Burada bizlere çok bedelli bilgiler verecekler. ARNİAD olarak bu ay itibariyle üyelerimize yönelik bilgilendirici toplantılara başlıyoruz. Her ay, bir husus yahut birkaç hususta alanında uzman ismi üyelerimizle buluşturacağız. Bugün birinci toplantı olmasına karşın üyelerimizin geniş iştirakini görmek bizleri memnun etti ve gelecek toplantılar ismine umutlandırdı” dedi.

Her üyenin fikrinin kendileri için değerli ve bedelli olduğunu söyleyen Biçen, toplantıların içeriklerini üyelerin taleplerine nazaran belirlediklerini kaydetti. Biçen, “Önümüzdeki toplantının konusu e-ticaret ve e-ihracat olacak. Malum dünya artık hepimizin parmakları ucunda. Üyelerimizin bu alanda daha da bilinçlenmesi ve iş potansiyelini artırması ismine biz de dernek olarak elimizi taşın altına koyacağız ve onları alanında ehil bir isimle buluşturacak, kendilerine yeni ufuklar açacağız” biçiminde konuştu.

ARNİAD Başkanı Gökhan Biçen’in ardından sunumlara geçildi. Sunumlarda Akçeva Proje ve Danışmanlık Kurucu Ortağı İlknur Vardar “Yatırımlarda Devlet Desteği” ve Av. Ezgi Aydınlar Nergiz de ‘Kosova ve Kuzey Makedonya Vatandaşlık İşlemleri’ mevzuları hakkında üyeleri bilgilendirdi. Toplantının sonunda ayrıyeten ARNİAD’a yeni üye olanlara üyelik sertifikaları ARNİAD Başkanı Gökhan Biçen tarafından takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir