ABD’li şarkıcı Aaron Carter’ın cansız bedeni küvette bulundu

milliyet.com.tr

Çocuk yıldız olarak ünlenen ABD’li müzikçi Aaron Carter’ın cansız vücudu meskene gelen temizlikçi tarafından su dolu küvette bulundu. 34 yaşındaki müzikçi Aaron Carter vefatıyla sevenlerini yasa boğdu.

“ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR”

Aaron Carter’in Temsilcisi NBC News’e yaptığı açıklamada “Bugün Aaron Carter’ın vefatını doğrulamak için son derece üzgün ve şoke olduk. Şu anda mevt nedeni araştırılıyor. Aileye vakit vermenizi rica ediyoruz ve müsait olduklarında daha fazla bilgiye sahip olacaklar. Gelen sevginin yoğunluğunu söz edemeyiz” dedi.

ŞİZOFRENİ TEŞHİSİ KONULMUŞ

Ağabeyi Nick Carter’ın müzik kümesi Backstreet Boys ile turnelere katıldıktan sonra rap müziğe yönelen Carter’ın mevti ile ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi. Son yıllarda uyuşturucu bağımlılığı ortaya çıkan Carter, çoklu kişilik bozukluğu, manik depresyon, anksiyete ve şizofreni teşhislerinin konulduğunu söylemişti.

OĞLUNUN VELAYETİNİ ALMAYA ÇALIŞIYORDU

Çok defa rehabilitasyon merkezlerine gittiğini açıklayan Carter’ın oğlu Prince’in velayetini almaya çalıştığı da belirtildi.

ÜNLÜLER BİLDİRİ PAYLAŞTI

Carter’la birebir devir şöhrete kavuşan Hilary Duff, Carter’ın “kesinlikle köpüren bir çekiciliği” olduğunu söyledi. One Tree Hill yıldızı Tyler Hilton ise vefat haberlerinin “kalp parçalayıcı” olduğunu söyledi.

ÇOCUK YAŞTA YILDIZ OLDU

Nick Carter’in küçük kardeşi olan Aaron Carter, Bacakstreet Boys kümesinden “Aaron’s Party”, “I Want Candy,” “That’s How I Beat Shaq” üzere hit müziklerle tanınıyordu. Birinci albümü çıktığında daha çocuk ünlü olan Aaron Carter, kısa müddette Nickelodeon ve Disney Channel’da rol almaya başladı. Hilary Duff ile iki yıllık bir ilgiye başladığında, Lizzie McGuire’da konuk oyuncu olarak rol aldı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir